Zomer, zomer en nog eens zomer! Dat is wat mijn lijn schreeuwt op het moment. En gelukkig zijn de weergoden ons goed gezind, want er zitten een aantal tropische dagen aan te komen. Ook de Beautybox van deze maand helpt een handje mee met het ultieme zomergevoel. Kijk je mee naar de inhoud?
Bekijk de video in HD bij het tandwieltje.
Neem eens een kijkje op mijn Youtube kanaal!
5 reacties
Japke Janneke
30/06/2015Een mooie box weer! Ik ben benieuwd naar de dagcrème en de tandpasta. Ik vind het inderdaad niet meer echt van deze tijd zo’n supertanning spray met lage factor.
Japke Janneke onlangs geplaatst…Zomervakantie: anders dan anders
Liset - Beautydagboek
30/06/2015Ik ben normaal gesproken heel tevreden over No-ad omdat er niet zoveel irriterende ingrediënten in zitten. Zeker voor kindjes is het heel fijn! Helaas vind ik zo’n lage factor onbruikbaar. Ik smeer liever met 30 of 50 :).
Liset – Beautydagboek onlangs geplaatst…Etos Baked Blush 102
Nesrin
30/06/2015Leuke unboxing. Jouw nieuwe hairdo staat je goed en je hebt een hele mooie ooglook in de video.
Ik ben benieuwd naar de tandpasta.
Nesrin onlangs geplaatst…Smoothie met inhoud
Natalie
30/06/2015Leuke box!
Eline
01/07/2015Mooie inhoud!
Eline onlangs geplaatst…Babynieuws!