We zijn weer toe aan een nieuw rondje favoriete producten. Ik kan niet wachten om ze met jullie te delen!
Bekijk de video in HD bij het tandwieltje.
Welke producten spreken jou het meeste aan?
We zijn weer toe aan een nieuw rondje favoriete producten. Ik kan niet wachten om ze met jullie te delen!
Bekijk de video in HD bij het tandwieltje.
Welke producten spreken jou het meeste aan?
6 reacties
Dorien
13/02/2016Ik ben op zoek naar een nieuwe fixing spray en ga die van de Etos eens proberen. De bronzen gaat ook op mijn lijstje. Wat staat die ook make-up je trouwens onwijs goed!
Dorien onlangs geplaatst…BEAUTY: TIPS VOOR VOLLER EN DIKKER HAAR
Rosanne
13/02/2016Ik ben echt benieuwd naar die fixing spray, ga eens kijken bij de etos vanmiddag. Ik ben ook gék op de blushes van Milani!
Beetje off topic misschien maar wat zie je wimpers en prachtig en vol uit in deze video!
Rosanne onlangs geplaatst…7x zo kom je nooit meer te laat!
Lotte
13/02/2016Fijne favoriete video! En een super mooie ooglook.
Myrthe
13/02/2016Ik heb de fixing spray van etos ook en vind hem ook superfijn! Wat heb je een mooie ooglook vandaag! Supertof filmpje!
Myrthe onlangs geplaatst…DIY: Valentijnscanvas
Lifesabout
13/02/2016Die kwast gebruik ik ook voor het afpoederen onder mijn ogen en soms om wat subtiel plekjes aan te stippen met highlighter. Ik ben heel benieuwd naar die fixingspray en ik denk dat ik hem een keertje meeneem.
Olaz was ik ook heel lang fan van maar kan er opeens niet meer tegen, of er nou ingredienten zijn veranderd?
Lifesabout onlangs geplaatst…Photodiary. Memory Lane 7-13 februari.
Nesrin
13/02/2016Ook ik ben benieuwd naar die fixingspray en wow wat zie je er weer prachtig uit, flawless gewoon.
Nesrin onlangs geplaatst…Suikervrije Monchoutaart glutenvrij en low carb